O Podcaście

Podcast Produtkowcy to oficjalna audycja PDMA Central Europe. Powstała, aby wspierać specjalistów rozwoju i zarządzania produktami, R&D,  innowacjami oraz przedsiębiorców i menadżerów chcących rozwijać firmy poprzez innowacje.

Gośćmi są doświadczeni praktycy, którzy dzielą się wiedzą związane z  wszelkimi aspektami zarządzania produktami: od strategii produktowych poprzez samo projektowanie, rozwój technologii czy finansowanie po aspekty miękkie jak rozwój kultury w firmie.

Zapraszamy.

Autorzy:

Wojciech Ozimek

Wojciech Ozimek

Prowadzący

 Współzałożyciel i pierwszy Prezes zarządu PDMA Central Europe. Jest Dyrektorem rozwoju produktów w XPLUS, ale jest także współzałożycielem Rokanan, firmy zajmującej się rozwojem działów produktowych i narzędzi do ideacji. Od ponad 10 lat zajmuje się rożnymi aspektami NPD.

 

Szymon Pieczyński

Szymon Pieczyński

Prowadzący

Współwłaściciel i dyrektor zarządzający Kava- agencji kreatywnej 360, kawiarni kreatywnej Local Kava oraz cateringu dietetycznego Localny Catering. Na co dzień  wdraża nowe marki, produkty i usługi w oparciu o marketing wartości, storytelling i projektowanie doświadczeń. Absolwent studiów MBA na Akademii WSB.

Adrian Zielke

Adrian Zielke

Dźwięk i montaż

Współzałożyciel PDMA Central Europe, w zarządzie stowarzyszenia odpowiada za komunikację marketingową . W pracy zawodowej zajmuje się strategiami komunikacji marek, fotografią oraz filmem. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Lublańskiego na kierunkach Komunikacja Społeczna i Dziennikarstwo.

Premiera następnego odcinka

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

▶ 006 – Customer Journey na sterydach

W tym odcinku Wojtek opowiada o RelEvent Diagram, wizualnej technice modelowania zachowań klientów, która pozwala wejść w buty klienta oraz znajdować niezagospodarowane nisze na produkty i usługi

 

Posłuchaj…

▶ 005 – Męka wyboru, czyli jak prezentować złożone produkty klientom

W tym odcinku rozmawiamy z Cezarym Janasem, Dyrektorem Wdrożeń i Analiz Produktowych o tym jak w efektywny sposób prezentować złożone produkty klientom 

 

Posłuchaj…

▶ 004 – Agile w rozwoju produktów i modeli biznesowych

W tym odcinku rozmawiamy z Jarosławem Pilarczykiem, CEO Skyrise.tech na temat wykorzystania Agile w rozwoju produktów i modeli biznesowych, o tym jak wdrażać Agile oraz czy nadaje się tylko do rozwoju oprogramowania

 

Posłuchaj…

▶ 002 – Czym jest innowacyjność oraz innowacyjna firma?

Rozmawiamy z Henrykiem Kubiczkiem, inżynierem, doświadczonym w zarządzaniu działem badawczo-rozwojowym oraz laboratorium, czym jest innowacyjność. Próbujemy się dowiedzieć jakie są warunki innowacyjności, czym różni się dział produktowy od B+R czy innowacji.

 

 

Posłuchaj…

▶ 001 – Wprowadzenie, czyli o czym będzie podcast?

W pierwszym odcinku opowiadamy, jaką mamy wizję podcastu, jaką wiedzę chcemy przekazywać oraz jakich ludzi będziemy zapraszać.

 

 

Posłuchaj…