Open Innovation: New Product Development Essentials from the PDMA

Autorzy: Abbie Griffin, Charles H. Noble, Serdar S. Durmusoglu

Wersje: Twarda oprawa 384 stron/Kindle ebook

Wydawca: Wiley; pierwsza edycja (13 listopad 2014)

Język: Angielski

ISBN-10: 1118770773

ISBN-13: 978-1118770771

  Open Innovation: New Product Development Essentials from the PDMA to kompleksowy przewodnik po teorii i praktyce metody Open Innovation. Napisana przez ekspertów  Stowarzyszenia PDMA, książka zawiera zbiór narzędzi Open Innovation w łatwym do przyswojenia i praktycznym formacie. Studia przypadków oparte na własnych sukcesach i porażkach autorów ilustrują zaprezentowane koncepcje, zapewniając dokładne przedstawienie możliwości i wyzwań związanych z wdrażaniem Open Innovation. Przedstawiono kluczowe narzędzia z naciskiem na natychmiastowe zastosowania dla biznesu, dzięki czemu specjaliści NPD mogą łatwo dowiedzieć się jak ta nowoczesna metoda rozwoju może zwiększać innowacyjność.

  Open Innovation zakłada, że ​​firmy mogą i powinny wykorzystywać zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne pomysły i ścieżki wejścia na rynek, przekraczając granice między firmą a otoczeniem. Innowacje przenoszą się na zewnątrz i do wewnątrz poprzez zakup, licencje, wspólne przedsięwzięcia i firmy typu spin-off, pozwalając firmom wyjść poza własne badania i radykalnie poprawić wydajność dzięki współpracy. PDMA Essentials zapewnia praktyczne wskazówki na temat wykorzystania modelu Open Innovation do tych celów, z jasnymi wskazówkami na temat wszystkich aspektów procesu rozwoju nowego produktu. Tematy obejmują:

   

  • Platformowanie produktów i konkursy pomysłów
  • Customer immersion
  • Wspólne projektowanie i rozwój produktów
  • Sieci innowacji, nagrody i zachęty

  Rynek zmienia się gwałtownie i  nadążanie za zmieniającymi się zachowaniami konsumentów, oznacza zwiększanie efektywności procesów innowacyjnych. Mimo to, wielu praktyków zajmujących się innowacjami ma jedynie ogólne wiedzę na temat narzędzi dostępnych w ramach otwartych innowacji oraz sposobów ich zastosowania. PDMA Essentials zapewnia narzędzia potrzebne specjalistom NPD do wdrażania tej wiodącej metody innowacji, która może zapewnić stały wzrost.

  Kup bezpośrednio